Sportsbalmdostępny w rowery malgoska
Strona Główna » Aktualności » Profesjonalne kosmetyki dla sportowców Sportsbalm dostępne w Małgośce !

Profesjonalne kosmetyki dla sportowców Sportsbalm dostępne w Małgośce !

Miło nam poinformować, że wprowadziliśmy do oferty nowy produkt- wysokiej jakości kosmetyki dla sportowców Sportsbalm, w tym głównie maści, żele czy olejki. Z produktów tego znanego producenta korzysta wielu zawodowych kolarzy takich grup jak Sky, Saxo-Tinkoff czy Rabobank.

 

Każdy sportowiec wie jak ważna jest dbałość o mięśnie. Prawidłowa pielęgnacja mięśni oraz ścięgien pomaga zapobiegać kontuzjom, jak również wspomaga regenerację po wyścigu czy treningu. Produkty oferowane przez Sportbalm zostały opracowane przy współpracy ze sportowcami, ich trenerami, fizjoterapeutami oraz naukowcami. Produkty Sportbalm możemy podzielić na 4 zasadnicze grupy:

 sportsbalm seria czerwona

Performance warming series – rozgrzewanie mięśni w zimnych i wilgotnych warunkach pogodowych. Te produkty idealnie nadadzą się przed jesiennym, zimowym lub wczesnowiosennym treningiem, czy zawodami. Rozgrzane mięśnie i pobudzone krążenie krwi to lepsza dystrybucja energii w organizmie, co naturalnie przełoży się na większą wydajność. W ramach tej serii występują 3 produkty:

 

  • Żel łagodnie rozgrzewający – najmniej intensywny z produktów, przeznaczony na temperatury od 10 do 18 stopni.

 

  • Balsam rozgrzewający – umiarkowany efekt rozgrzewający, na temperatury od 5 do 10 stopni.

 

  • Balsam intensywnie rozgrzewający – do stosowania w temperaturze poniżej 5 stopni.

 

sportsbalm seria żółtaPerformance series – pielęgnacja mięśni w łagodnych i ciepłych warunkach. Idealna na wiosenne i letnie starty. W ramach tej serii dostępne są dwa produktu

 

  • Energetyzujący olejek do mięśni – zapewnia efektywną pracę mięśni podczas treningu lubz awodów. Stosowany w temperaturze od 19 do 30 stopni, wspomaga krążenie i spowalnia produkcję kwasu mlekowego w mięśniach.

 

  • Brązujący olejek do mięśni – nie tylko przygotowuje mięśnie do wysiłku jak olejek energetyzujący, ale dodatkowo nadaje skórze leki efekt brązujący. Dobry efekt z całą pewnością podniesie pewność siebie niejednego zawodnika, co przełoży się na wynik

 

 

Sportsbalm seria zielonaRecovery series – produkty przyśpieszające i wspomagające regenerację mięśni po treningu lub zawodach. W tej serii kosmetyków Sportbalm, dostępne są trzy produkty:

 

  • Emulsja regenerująca mięśnie – wspomaga odbudowę uszkodzonej tkanki mięśniowej. Wnika głęboko i pobudza krążenie krwi, przyśpieszając tym samym regeneracje mięśni. Niezawierająca substancji tłuszczowych nawilżająca emulsja z aloesem dodatkowo odżywia skórę.

 

  • Chłodzący żel SOS – intensywnie chłodzi i łagodzi ból. Pobudza krążenie krwi i rozluźnia mięśnie. Idealny także do zmęczonych nóg i stóp.

 

  • Rozgrzewający SOS – daje długotrwały i intensywny efekt rozgrzewający. Głęboko rozluźnia napięte mięśnie iścięgna oraz korzystnie wpływa na krążenie krwi. Żel ten należy stosować miejscowo.

 

 

sportsbalm seria niebieskaProtection series – ochrona i pielęgnacja skóry przed otarciami i podrażnieniami.

 

  • Balsam przeciw otarciom- całkowicie wodoodporny gwarantuje ochronę pachwin, pośladków oraz brodawek , stóp i pach.

 

  • Krem przeciw otarciom – dodatkowo wspomaga proces gojenia szorstkiej, popękanej lub uszkodzonej skóry. Posiada właściwości przeciwgrzybiczne i przeciwbakteryjne. Doskonale nadaje się do skóry suchej i wrażliwej.

 

Wszystkie wyżej wymienione produkty znaleźć można w naszym sklepie rowerowym w Przeźmierowie, a wkrótce także w pozostałych sklepach

.

Zapraszamy !

 

Maści i olejki i kremy sportsbalm