Rower Trek Powerfly 7
Strona Główna » Aktualności » NOWY Powerfly FS: pełnia przygód z pełnym zawieszeniem!

NOWY Powerfly FS: pełnia przygód z pełnym zawieszeniem!

Powerfly FS wraca z identycznym systemem Bosch Performance Line CX lecz z nową konstrukcją! To coś więcej niż wersja z krótkim skokiem elektrycznego roweru górskiego o długim skoku takiego jak Rail. Powerfly FS został kompletnie przeprojektowany, by zainteresował szerszą rzeszę rowerzystów. Świetnie się sprawdzi nie tylko podczas odkrywania dalszych szlaków, ale również trudnych dojazdów do pracy, przewożeniu towarów i większych wypraw z komfortowym pełnym zawieszeniem.

Dzięki 100 mm skoku z tyłu i 120 mm skoku z przodu, a także technologii zawieszenia Treka, Powerfly FS radzi sobie z singletrackiem jak prawdziwy rower na szlaki. Teraz niektóre modele Equipped zyskują na wszechstronności dzięki mocowaniom na lampki, nóżkę, a także dopasowanym bagażnikom i błotnikom, które zapewniają rowerzystom wytrzymałość i użyteczność bez uszczerbku na eleganckim wyglądzie. W modelach Equipped akcesoria te są wyposażeniem fabrycznym, dzięki czemu to maszyny gotowe na przygody prosto z salonu.

Elegancki wygląd dodatkowo poprawia damper ukryty za sztycą podsiodłową i chroniony specjalnym wbudowanym mini-błotnikiem lub pełnowymiarowym błotnikiem w modelach z wyposażeniem (Equipped). Brak dampera w przednim trójkącie przekłada się na znacznie więcej przestrzeni na bidon lub torbę na ramę. Pozwala też uzyskać większy przekrok. Uproszczony damper ma być bezobsługowy po pierwszym ustawieniu naprężenia i tłumienia odbicia, więc nie trzeba się podczas jazdy martwić dźwignią tłumienia kompresji.

Dzięki dopasowaniu rozmiaru kół Smart Wheel Size i wygodnej wyprostowanej geometrii każdy rowerzysta znajdzie idealne dopasowanie dla pewnego prowadzenia. Wygodne rozwiązania, takie jak wyjmowany zintegrowany akumulator (RIB) i nasz zintegrowany czujnik prędkości gwarantują subtelną poprawę wrażeń z posiadania roweru elektrycznego.

Wszystkie modele oferują sztyce regulowane, mocne hamulce tarczowe i opony 2,4” zapewniające prawdziwie górskie osiągi dodające pewności w każdej sytuacji.