Beata

Beata,  a właściwie Małgorzata, jest zarówno formalnym, jak i nieformalnym liderem zespołu Rowery Małgośka. Na co dzień możecie ją spotkać w sklepie w Kołobrzegu, gdzie poza tematyką rowerową na pewno chętnie podyskutuje o jodze czy…. domowych technikach wypiekania chleba. Jednym słowem zdrowy tryb życia to dla Beaty podstawa 😉

Darek

Pomysłodawca i założyciel firmy. Pasjonat rowerów, który ma na koncie wiele wypraw rowerowych ( w tym kilka samotnych). Zimę zazwyczaj spędza w górach, gdzie jako instruktor szkoli młodych adeptów narciarstwa. W sezonie rowerowym, Darka możecie spotkać w sklepie w Koszalinie. Z góry uprzedzamy, że Darek lubi sobie pogadać, więc jeśli planujecie Państwo zakup roweru, radzimy zarezerwować trochę dłuższą chwilę 😉 Jedno jest pewne, na pewno poznacie i sprawdzicie Państwo wszystkie możliwe warianty zakupu roweru !

Robert

Mówi się, że nie ma ludzi nie zastąpionych. Jednak każda reguła ma swój wyjątek. Tak też jest w przypadku Roberta, bez którego trudno byłoby wyobrazić sobie dzisiejszą “Małgośkę”. Człowiek, który mógłby napisać encyklopedie z zakresu budowy, naprawy i konserwacji rowerów. Na rowerze – jak w serwisie – nie ma dla niego przeszkód nie do pokonania.

Kuba

Prywatnie związany z Małgośką od zawsze, służbowo od stosunkowo niedawna tj. od czasu otwarcia sklepu w Przeźmierowie. Rowery to dla niego przede wszystkim pasja. Kiedyś realizował ją podczas wypraw, na które jeździł z Darkiem, a od kilku lat w triathlonie. Za jego największe sukcesy w tej dyscyplinie można uznać ukończenie zawodów Ironman w Barcelonie z czasem 10:38 oraz wygraną w klasyfikacji generalnej największego cyklu  imprez triathlonowych w Polsce – Enea Tri Tour (w swojej kategorii wiekowej). Ponadto Kuba jest instruktorem … Dowiedz się więcej

Ola i Michał

W rowerach zakochani równie mocno, co w sobie, dlatego też z kościoła wyjechali swoimi jednośladami. Na koncie mają  kilka wspólnych wypraw rowerowych, które jednak najprawdopodobniej  z uwagi na zbliżające się wielkimi krokami kolejne pokolenie ludzi Małgośki będą musieli zawiesić 😉

Karol

Człowiek będący wulkanem energii ! Urodzony sprzedawca, który najchętniej godzinami opowiadałby o rowerach i nowościach technicznych. Na rowerze, jak w życiu zawsze pełen uśmiechu i pozytywnych emocji !

Krzysiek

Siła spokoju i zaradność, tak można w skrócie scharakteryzować Krzyśka. Nic dziwnego wszak to przecież wieloletni harcerz ! Rower to dla niego przede wszystkim przyjemność i relaks.

Michał

Zapalony rowerzysta, dla którego największą pasją jest downhill ! Uczestnik najtrudniejszych zawodów downhillowych w Polsce i zagranicą.