Beata

Beata,  a właściwie Małgorzata, jest zarówno formalnym, jak i nieformalnym liderem zespołu Rowery Małgośka. Na co dzień możecie ją spotkać w sklepie w Kołobrzegu, gdzie poza tematyką rowerową na pewno chętnie podyskutuje o jodze czy…. domowych technikach wypiekania chleba. Jednym słowem zdrowy tryb życia to dla Beaty podstawa 😉

Darek

Pomysłodawca i założyciel firmy. Pasjonat rowerów, który ma na koncie wiele wypraw rowerowych ( w tym kilka samotnych). Zimę zazwyczaj spędza w górach, gdzie jako instruktor szkoli młodych adeptów narciarstwa. W sezonie rowerowym, Darka możecie spotkać w sklepie w Koszalinie. Z góry uprzedzamy, że Darek lubi sobie pogadać, więc jeśli planujecie Państwo zakup roweru, radzimy zarezerwować trochę dłuższą chwilę 😉 Jedno jest pewne, na pewno poznacie i sprawdzicie Państwo wszystkie możliwe warianty zakupu roweru !

robert

Robert

Mówi się, że nie ma ludzi nie zastąpionych. Jednak każda reguła ma swój wyjątek. Tak też jest w przypadku Roberta, bez którego trudno byłoby wyobrazić sobie dzisiejszą „Małgośkę”. Człowiek, który mógłby napisać encyklopedie z zakresu budowy, naprawy i konserwacji rowerów. Na rowerze – jak w serwisie – nie ma dla niego przeszkód nie do pokonania.

Jakub Waliszewski

Kuba

Prywatnie związany z Małgośką od zawsze, służbowo od od czasu otwarcia sklepu w Przeźmierowie. Rowery to dla niego przede wszystkim pasja. Kiedyś realizował ją podczas wypraw, na które jeździł z Darkiem, a od kilku lat w triathlonie. Wielokrotny uczestnik zawodnik Ironman m.in. w Hiszpanii, Włoszech czy Danii. Ponadto Kuba jest instruktorem narciarstwa alpejskiego oraz biegowego z uprawnieniami Polskiego Związku Narciarskiego.

Ola

Ola, która rower lubi na tyle, że postanowiła nim pojechać do ołtarza, na co dzień pracuje w sklepie w Przeźmierowie. Na codzień dumna mama Jasia i Matyldy, które od najmłodszych lat, zaraz po zakończeniu przedszkolnych obowiązaków pod okiem mamy praktykują w naszym sklepie,

paweł

Paweł

Paweł jest częścią naszego zespołu od czasu kiedy postanowił przeprowadzić się do Koszalina. Chłopak dla którego nie istnieje pojęcie „nie da się”! Jeśli chodzi o rower to zdecydowanie najlepiej odnajduje się w terenie – najlepiej żeby było dużo błota 😉 

dawid i mieszko

Dawid

Dawid dołączył do nas niedługo po tym jak zakończył karierę zawodowego koszykarza. A nie była to kariera byle jaka bo Dawid przez wiele lat grał na poziomie ekstraligi i pierwszej ligi m.in w Kotwicy Kołobrzeg. W Kołobrzegu też zapuścił korzenie, buty do kosza wymienił na SPDy i wkręcił się na dobre w rowery. Na codzień spotkacie go w naszym kołobrzeskim sklepie na Łopuskiego.

karol zdjęcie

Karol

Człowiek będący wulkanem energii ! Urodzony sprzedawca, który najchętniej godzinami opowiadałby o rowerach i nowościach technicznych. Na rowerze, jak w życiu zawsze pełen uśmiechu i pozytywnych emocji !

Krzysiek Single

Krzysiek

Siła spokoju i zaradność, tak można w skrócie scharakteryzować Krzyśka. Nic dziwnego wszak to przecież wieloletni harcerz ! Rower to dla niego przede wszystkim przyjemność i relaks.

Michał

Zapalony rowerzysta, dla którego największą pasją jest downhill ! Uczestnik najtrudniejszych zawodów downhillowych w Polsce i zagranicą.