Rower elektryczny Trek Rail
Strona Główna » Aktualności » Rail i Powerfly czyli nowe rowery elektryczne od Treka!

Rail i Powerfly czyli nowe rowery elektryczne od Treka!

Żadna ścieżka nie jest za stroma, żadne wyzwanie nie jest za duże— Rail i Powerfly posiadają nowy system Performance Line CX, który został stworzony dla tych, którzy traktują ścieżki jak swój drugi dom. To najmocniejszy napęd firmy Bosch. Dodatkowo jest lekki, kompaktowy i ma minimalny opór podczas pedałowania, dzięki czemu jest idealny dla ambitnych rowerzystów. Oferuje również tryb eMTB, który jest optymalnym rozwiązaniem dostarczającym wymaganą moc precyzyjnie w odpowiednim momencie.

Rowery Trek Rail i Powerfly są dostępne w kilku modelach dzięki czemu zarówno rowerzyści zaczynający tą zabawę, jak i ci szukający najnowszych i najlepszych opcji eMTB znajdą coś w kilku przedziałach cenowych. Nie zapomnij—nadal są dostępne modele podstawowe eMTB ze starym systemem Bosch Performance Line CX, które za przystępną cenę umożliwią rowerzystom rozpoczęcie przygody z tym sportem.

elektryczny Rower Trek Rail

nowy silnik Bosh Performance Line CX przyspiesza bardzo mocno, reaguje bez opóźnienia oraz zapewnia łatwe prowadzenie z jeszcze większą kontrolą. Dzięki doskonale dozowanemu wspomaganiu o wartości nawet do 340%, zapewnia maksymalną radość z jazdy po górach na rowerze elektrycznym. Wybrane rowery elektryczne Treka można teraz wyposażyć w opcję Range Boost, która podwaja zasięg roweru elektrycznego, dzięki czemu można jeździć dłużej, dojeżdżać dalej i podejmować większe przygody. Range Boost umożliwia bezproblemowe zamocowanie drugiego akumulatora 500Wh Bosch o długim zasięgu do rury dolnej roweru w celu zapewnienia dwukrotnie większego zasięgu między ładowaniami. Jest to zasięg, który przekona rowerzystów do odstawienia swojego samochodu na dobre i cieszenia się stylem życia bez emisji, opłat za parkowanie, korków i tankowań.

Rower Trek Rail

Naszą ofertę rowerów elektrycznych możesz zobaczyć tutaj.