Rower Trek Powerfly+
Strona Główna » Aktualności » Rowery Trek Powerfly+ gotowe do przetestowania w naszych sklepach !

Rowery Trek Powerfly+ gotowe do przetestowania w naszych sklepach !

Kochasz jazdę na rowerze, ale niestety kondycja nie pozwala Tobie w pełni rozwinąć umiejętności i cieszyć się z jazdy w terenie ? Lubisz się zmęczyć, ale chciałbyś pokonywać trasy szybciej ? A może po prostu potrzebujesz wsparcia dla swojego rowerowego partnera, aby móc wspólnie pokonywać trudne i niedostępne trasy ? Na te i inne problemy jest lekarstwo. Rowery Trek Powerfly+, które od dzisiaj można zupełnie za darmo i bez zobowiązań przetestować w naszych sklepach rowerowych w Kołobrzegu, Koszalinie i Przeźmierowie k.Poznania.  Przyjdź i przekonaj się sam !

 

Z rowerami Powerfly+ poszerzysz swoje horyzonty. Wszystkie zalety 29era z pewnym napędem systemu elektrycznego Ride+, zmieniają każdą górę w pagórek i każdy przejazd w czystą przyjemność. Koniec trasy? Nie dla ciebie! Szczególnie, jeśli szukasz roweru, który da ci dodatkową moc, by pojechać dalej. Dzięki swojej wszechstronności Powerfly+ zabierze cię wszędzie, i jeszcze trochę dalej.

Powerfly+ FS to z kolei jeden z najbardziej zaawansowanych i wszechstronnych rowerów na świecie. Dzięki Powerfly+ FS doświadczenia z jazdy w górach są lepsze niż kiedykolwiek. Połączenie wielokrotnie nagradzanej ramy Fuel EX+ z napędem elektrycznym Bosch czyni ten rower najbardziej uniwersalnym.

Dostępność modeli testowych:

Sklep rowerowy Kołobrzeg : Powerfly+ FS 7

Sklep rowerowy Koszalin: Powerfly+ FS 7

Sklep rowerowy Poznań- Przeźmierowo: Powerfly+ 5

Zapraszamy !

Rower Trek Powerfly+ FS 7 Rower Trek Powerfly+ 5