Rower elektryczny powerfly
Strona Główna » Aktualności » Wypróbuj rower elektryczny już dziś!

Wypróbuj rower elektryczny już dziś!

Rowery elektryczne cieszą się coraz większą popularnością. Głosy krytyków używających absurdalnych argumentów, że jest to “rower dla leniwych” milkną podobnie szybko, jak milkły kiedyś głosy krytyków nart carvingowych, jako tych które “same skręcają” i są “zaprzeczeniem narciarstwa”…

Posługiwanie się analogią narciarstwa jest nawiasem mówiąc bardzo trafne, ponieważ tak samo jak dzięki nartom carvingowym każdy amator białego szaleństwa może chociaż po części poczuć się jak Bode Miller, tak samo dzięki rowerowi elektrycznemu każdy ma okazję poczuć przyjemność i wolność jaką daje jazda na rowerze w najtrudniejszym nawet terenie. Pamiętaj z rowerem elektrycznym to ciągle Ty, tylko trochę szybszy i bez strachu, że ta droga nie jest dla Ciebie! Przestajesz pedałować – rower przestaje jechać, tak więc nie ma mowy o porównaniu roweru elektrycznego do motoru czy skutera. Do dzisiaj jazda po górach czy trudnych szlakach była zarezerwowana tylko dla rowerzystów o bardzo dobrej kondycji. Nie każdy jednak może pozwolić sobie na systematyczny trening albo po prostu rower to dla niego zabawa,a nie sport. Jeśli jesteś jedną z tych osób, to znaczy że rower elektryczny jest właśnie dla Ciebie!

W chwili obecnej mamy na sklepach kilkadziesiąt modeli różnych rowerów elektrycznych marki Trek, Kross czy Cube. Dostępne są zarówno te z silnikiem Bosha jak i Shimano Steps. Jeśli jesteś z Poznania, Kołobrzegu czy Koszalina lub po prostu chcesz przetestować rower z napędem elektrycznym- zapraszamy do nas! Będziesz mógł na własnej skórze przekonać się jak jeździ rower elektryczny.

Przy obecnej dostępności rowerów elektrycznych w naszych sklepach, śmiało możemy pokusić się o stwierdzenie, że mamy największy wybór rowerów elektrycznych w Poznaniu, Koszalinie czy Kołobrzegu, więc jeśli myślisz o zakupie takiego roweru – zapraszamy!

Zobacz niektóre z rowerów elektrycznych dostępnych w naszych sklepach. To tylko część asortymentu, więcej znajdziesz w naszych sklepach stacjonarnych.

UWAGA! Wszystkie rowery elektryczne możesz nabyć w atrakcyjnych ratach 0%! O szczegóły pytaj w sklepie!