Rower Trek Marlin 5
Strona Główna » Aktualności » Zupełnie nowy rower Trek Marlin, już dostępny w Małgośce!

Zupełnie nowy rower Trek Marlin, już dostępny w Małgośce!

Piękna i nowoczesna rama, wewnętrzne prowadzenie wszystkich linek i osprzęt dobrany tak, aby rower Trek Marlin stał się bezkonkurencyjny w swojej klasie. Oto największe zalety nowego oblicza Marlina, zaproponowanego przez Treka. Teraz Marlin występuje zarówno w wersji męskiej jak i damskiej, a cała gama modeli jest już dostępna w naszych sklepach!

 

Rower Trek Marlin utrzymuje się w sferze umiarkowanych cen, ale oferuje cechy i osiągi rowerów ze znacznie wyższej półki cenowej. Pierwszym takim elementem jest nowa, szybsza rama Alpha Silver Aluminium, która pod względem geometrii i wagi przypomina swojego bardziej wyścigowego „bliźniaka”, model X-Caliber. Nowa rama ma elegancki kształt rur, a wszystkie linki i przewody, w tym przerzutek i tylnego hamulca, są poprowadzone w uporządkowany sposób.

 Rower Trek Marlin

Z Marlinem łatwo zamontujesz dodatkowe akcesoria i zmierzysz się z każdym terenem, bez względu na to, czy będzie to przejażdżka po lesie czy eksploracja miejskiej dżungli. Ten rower świetnie spisze się zarówno na dziurawych ulicach miasta, jak i obłoconych szlakach. Oprócz mocowania bagażnika teraz posiada również zintegrowany uchwyt do stojaka na dolnej rurze widełek tylnych.

 

Marlinowi nadal przyświeca filozofia Treka Smart Wheel Size, a dzięki 7 rozmiarom ram jest to rower dla każdego, przy każdej wysokości. Rozmiary 13,5 i 15,5 we wszystkich modelach wyposażone są w krótkie dźwignie hamulca i węższe kierownice, co ułatwia rowerzystom o mniejszych dłoniach kontrolę nad rowerem. O ile większość rozmiarów posiada 100 mm przedniego skoku zawieszenia, rozmiar 13,5 ma krótszy widelec 80 mm, który mniejszym rowerzystom pozwala usadowić się na rowerze tak, aby pedałować efektywniej. Żaden inny rower w tej cenie nie jest tak dobrze dopasowany do tak wielu rowerzystów.

Damski Rower Trek Marlin 5

Podążając za resztą linii rowerów górskich Treka, producent ten zastąpił rower Skye, podstawowy rower z przednim zawieszeniem dla kobiet, nowymi modelami Marlin w wersji żeńskiej. W wersjach 13,5 i 15,5 rowery te mają obniżony przekrok, ale poza tym cechują się tymi samymi osiągami i geometrią, co linia główna. Modele te dostępne są w różnych kolorach, a także dysponują specjalnym siodełkiem dla kobiet i węższą kierownicą, aby zapewnić rowerzystkom lepsze dopasowanie.

 

Każdy rower Trek Marlin przy starannie dobranych parametrach technicznych oferuje mnóstwo zalet i wydajności niezależnie od progu cenowego. Od niezawodnych napędów, po mocne hamulce tarczowe, a w niektórych modelach nawet blokady zawieszenia. Rowery Marlin oferują najlepszy stosunek jakości do ceny.

Rower Trek Marlin 2019

 

 

 

DOSTĘPNE MODELE:

Rower Trek Marlin 5:

Rower Trek Marlin 5 czarny Rower Trek Marlin 5 zielony

Rower Damski Trek Marlin 5:

Rower Damski Trek Marlin 5 biały Rower Damski Trek Marlin 5 czarny

Rower Trek Marlin 6:

 

Rower Trek Marlin 6 carny Rower Trek Marlin 6 czerwony

Rower Damski Trek Marlin 6:

Rower Damski Trek Marlin 6 szary Rower Damski Trek Marlin 6 zielony
Rower Trek Marlin 7:

 

Rower Trek Marlin 7 pomaranczowy Rower Trek Marlin 7 szary

Rower Damski Trek Marlin 7:

 

Rower Damski Trek Marlin 7 czerwony Rower Damski Trek Marlin 7 szary